Karolina Wojciechowska

Asystentka Instruktora

Brief info

Asystent Instruktora w Zachodniopomorskim Centrum Walki Krav Maga.

Sztuki Walki zaczęłam trenować w wieku jedenastu, najpierw było to Karate, następnie Ju-Jitsu. W czternastym roku życia trafiłam na pierwszy trening Krav Maga i od początku poczułam, że właśnie tego szukałam. Metodyka zajęć, sposób ich prowadzenia, realizm treningu, nacisk na działanie w stresie dały mi odpowiedzi na wszystkie dylematy, które wcześniej miałam.
Po pięciu latach systematycznych treningów, zostałam Asystentką Instruktora i zaczęłam prowadzić treningi Grupy Kids w Zachodniopomorskim Centrum Walki Krav Maga Szczecin oraz treningi indywidualne, w które angażuję się całkowicie. Sama zaczynając treningi w tak młodym wieku doskonale zdaję sobie z tego sprawę z jakimi trudnościami najczęściej mają do czynienia młode osoby zaczynające zajęcia w Naszej Sekcji, więc tym bardziej jestem im pomocna i zawsze służę wsparciem posiadanej wiedzy i umiejętności.

Poza treningami studiuję na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz dorywczo pracuję, gdzie realizuję się pod kątem kontaktu z klientem. Jestem też pasjonatką ćwiczeń siłowych, które regularnie trenuję.

Asystentka instruktora